>

   
26.07.2021

Липень, 2021. Вул. Артилерійська, 11
Виїзд оргкомітету еко-проєкту "Миколаїв квітучий 2021" цього разу виявився насиченим приємними знайомствами з миколаївцями. Вже 5-й рік поспіль конкурс відбувається за підтримки голови адміністрації Центрального району, депутата Миколаївської міської ради Олександра Берези.
Наталія Новікова - людина надзвичайної вдачі. Останнім часом жінка по-особливо захопилася садівництвом та влаштувала на прибудинковій території невеличкий сад з найрізноманітнішими квітами та насадженнями.
Моє хобі - це більше ніж просто задоволення від квіткової краси. Після активної роботи над садом - городяни почали ділитися елементами декору аби таким чином зробити вклад у спільне діло для душі, - говорить пані Наталія.
Різновидні соняхи, троянди, цинія, чорнобривці, хризантеми, жоржини та гладіолуси і це ще не повний перелік. Минулого року родина жінки встановила декоративну огорожу, що служить захистом від вандалів.
Нагадуємо, заявки на участь приймаються з 5 червня по 30 серпня. В рамках еко-проєкту «Миколаїв квітучий 2021» проходить конкурс в номінаціях: «Квіти біля дому», «Квіти на балконі», «Квіти біля школи», «Мій квітучий дитячий садок» та «Квіти біля установи».

Додаткову інформацію можна отримати за тел.37-56-87 або безпосередньо в адміністрації Центрального району, вул. Інженерна, 1а.