Звернення громадян

Наші контакти

54001, м. Миколаїв вул. Інженерна, 1а

тел.: (0512) 37-56-87, факс (0512) 37-56-77

E-mail: aguazr@mkrada.gov.ua

Особистий прийом громадян головою адміністрації:

Береза Олександр Дмитрович

2-й четвер місяця


10:00 - 12:00

1-й четвер місяця - виїзний при­йом мкр. Варварівка

14:00 - 15:00

3-й четвер місяця - виїзний при­йом мкр. Тернівка

14:00 - 15:00

мкр. Матвіївка
15:00 - 17:00

 

Графік

особистого прийому громадян заступниками голови адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради на 2020 рік

Косьянов
Олександр Васильович

Перший заступник голови адміністрації Центрального району

Кожного вівторка місяця
з 14:00 до 17:00

Чайка
Лілія Леонідівна

Заступник голови адміністрації Центрального району

Кожного вівторка місяця
з 14:00 до 17:00

Шкуренко
Геннадій Федорович

Заступник голови адміністрації Центрального району

Кожного вівторка місяця
14:00 – 17:00

Мураховська
Інга Миколаївна

Заступник голови адміністрації Центрального району

Кожного вівторка місяця
14:00 – 17:00

Порядок
організації та проведення особистого та виїзного прийому громадян  головою адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради, особистого прийому громадян заступниками голови адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради

          Порядок організації та проведення особистого та виїзного прийому громадян головою адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради, особистого прийому громадян заступниками голови адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради (далі–Порядок) розроблено згідно зі ст. 40 Конституції України, Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування». 
1. Особистий та виїзний прийом громадян головою адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради, особистий прийом громадян заступниками голови адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради проводяться регулярно згідно із затвердженими графіками.
2. Попередній запис громадян на особистий прийом до голови адміністрації Центрального району здійснюється 2-й понеді­лок напередодні прийому каб. 200 (тел. 37-56-87) або 118 (тел. 37-56-77). Запис на виїзному прийомі громадян до голови адміністрації Центрального району здійснюється заздалегідь, а також в день проведення прийому.
Якщо особистий прийом до голови адміністрації Центрального району не відбувся і перенесений на новий термін, то додатковий запис на цей особистий прийом голови адміністрації Центрального району не проводиться.
Повторний прийом громадянина з питання, яке вже розглядалося головою адміністрації Центрального району, проводиться у разі, якщо питання, порушене у попередньому зверненні, не було вирішено по суті.
3. Запис громадян на особистий прийом до заступників голови адміністрації Центрального району здійснюється згідно із затвердженим графіком у день прийому заступників голови адміністрації Центрального району каб.118 (тел. 37-56-77). 
4. Для запису на особистий прийом до заступників голови адміністрації та його заступників заявнику необхідно подати письмову заяву, у якій має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, контактний телефон, статус заявника, викладено суть порушеного питання,  особистий підпис та дата.       
5. У разі відсутності  голови адміністрації Центрального району та його заступників у визначений графіком день особистий прийом здійснюють посадові особи, на яких покладено виконання  повноважень.
6. Особистий прийом проводиться у спеціально для цього виділеному і обладнаному приміщенні.
7. На особистий прийом до голови адміністрації Центрального району без попереднього запису та в першу чергу мають право згідно із законодавством звернутися жінки, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», інваліди Великої Вітчизняної війни, Герої Соціалістичної Праці, Герої Радянського Союзу, Герої України.
8. Звернення в інтересах громадянина може бути подано через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства.
9. У разі, якщо запис на особистий прийом до голови адміністрації Центрального району, його заступників, проводиться, про це повідомляється на дошці оголошень загального відділу адміністративно-господарського управління Миколаївської міської ради із зазначенням наступного терміну запису.
10. Загальний відділ адміністративно-господарського управління Миколаївської міської ради:
          - здійснює попередній запис громадян на особистий прийом до голови адміністрації Центрального району, його заступників;
          - забезпечує належну організацію особистого прийому громадян головою адміністрації Центрального району, його заступниками;
         - забезпечує належну організацію виїзного прийому громадян головою адміністрації Центрального району;
         - вивчає питання, з якими громадяни бажають звернутися на особистому прийомі до голови адміністрації Центрального району, його заступників, надає їм допомогу щодо порядку розгляду порушених питань у адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради;
          - забезпечує добірку матеріалів з питань, що будуть розглядатись на особистому прийомі у голови адміністрації Центрального району, його заступників (попередні звернення, матеріали по їхньому розгляду, висновки, довідки, відповіді посадових осіб, які розглядали питання раніше тощо);
           - забезпечує реєстрацію всіх звернень, що надійшли під час проведення особистого та виїзного прийому громадян головою адміністрації Центрального району, особистого прийому заступників голови адміністрації Центрального району;
           - обробляє матеріали особистого  та виїзного  прийомів та направляє їх для відпрацювання зазначеним виконавцям;
           - здійснює контроль за своєчасним розглядом звернень та надання відповідей заявникам.