ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
22.02.2019

Причина сміттєзвалищ - відсутність договорів на вивезення ТПВ у деяких мешканців: голова адміністрації Центрального району Олександр Береза про рейди обстеження санстану приватного сектору в Ракетному урочищі

У четвер, 22 лютого, спеціалістами управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району спільно із працівниками Центрального відділу поліції, членів ГФ «Сокіл» та представниками ТОВ «ВалАн» проведено рейдове обстеження щодо дотримання "Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві" та культури поведінки в сфері поводження з побутовими відходами власниками приватних домоволодінь у мікрорайоні Ракетне урочище, а саме на вулиці 8-ї Воєнної на розі 2-ї Екіпажної.

Метою проведення спільного рейду є інформаційна та роз’яснювальна робота, адже обізнаність сприяє запобіганню адміністративних порушень у будь-яких проявах. Серед найбільш частих порушень в Ракетному урочищі – влаштування несанкціонованих звалищ сміття.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза ставить завдання перед спеціалістами управління комунального господарства та благоустрою, в першу чергу, проводити роз'яснювальну роботу, адже усі повинні дотримуватися Правил благоустрою та поважати працю людей, які забезпечують чистоту та порядок.

- Вже вкотре спеціалісти адміністрації намагають вирішити проблему, яку створюють самі жителі - незаконні сміттєзвалища. Причина утворення сміттєзвалищ відома - відсутність договорів на вивезення ТПВ у деяких мешканців мікрорайону. Рейди обстеження дієвий спосіб боротьби з порушниками, але не зважаючи на накладання штрафів або ж надання попереджень, проблема не вирішена. З боку відповідальних жителів мікрорайону, які сумлінно сплачують за вивезення ТПВ, лунають скарги та невдоволення санітарним станом, та не зважаючи на це, люди все ж докладають власних зусиль аби покінчити із цим неподобством, - коментує Олександр Береза.

За результатами рейду складено 2 адміністративні протоколи про адміністративне правопорушення ст.152 КУпАП п. 12.2.9 (створення смітників). Робота в даному напрямі продовжується.