ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
25.02.2019

В Центральному районі проведено рейд-обстеження території по пр. Центральний ріг вул. 3-ої Слобідської: складено 2 адмінпротоколи, надано 2 попередження

У понеділок, 25 лютого, фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з фахівцями санітарної інспекції адміністрації району проведено рейд-обстеження території району за адресою: пр. Центральний ріг вул. 3-ї Слобідської.

В ході проведення рейду, керуючись ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, п.п. 12.2.21 та 12.2.29 «Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві», затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 16.05.2013 № 28/10 складено 2 адміністративних протоколи.

Надано 2 попередження щодо необхідності дотримання чистоти та порядку на прилеглих до об'єктів територіях. Порушників запрошено на засідання адміністративної комісії, для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

Робота в даному напрямку триває.


Відділ з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району