ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
26.02.2019

Фахівцями адміністрації Центрального району проведено рейд в Ракетному урочищі щодо дотримання Правил благоустрою: складено 2 адмінпротоколи

У вівторок, 26 лютого, спеціалістами управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району спільно із працівниками Центрального відділу поліції, членів ГФ «Сокіл» та представниками ТОВ «ВалАн» проведено рейдове обстеження щодо дотримання "Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві" та культури поведінки в сфері поводження з побутовими відходами власниками приватних домоволодінь у мікрорайоні Ракетне урочище, а саме на вулиці 8-ї Воєнної на розі 2-ї Екіпажної.

Метою проведення спільного рейду є інформаційна та роз’яснювальна робота, адже обізнаність сприяє запобіганню адміністративних порушень у будь-яких проявах. Серед найбільш частих порушень в Ракетному урочищі – влаштування несанкціонованих звалищ сміття.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза неодноразово наголошував на важливості інформаційно-роз'яснювальної роботи, адже жителі повинні чітко усвідомлювати, що тільки вони мають укладати договори із підприємством на вивезення ТПВ згідно з рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради. Окремо Олександр Береза відзначив, що завдяки людям із активною громадською позицією фахівці адміністрації оперативно та результативно відпрацьовують їх звернення.

- Робота в сфері ЖКГ проводиться системно та по плану. Фахівцями ведуться інформаційно-роз'яснювальні бесіди з метою підвищення свідомості, відповідальності та рівня культури поводження із ТПВ серед населення мікрорайону. Результат від виконаї роботи є, але враховуючи адміністративних порушників, які ціленаправлено не сплачують за вивезення сміття, тим самим завдаючи шкоду іншим жителям Ракетного урочища, маємо вживати більш жорстких заходів. Особливо варто відзначити, що останнім часом жителі вкрай негативно та занадто емоційно реагують на зауваження та спроби роз'яснити їх дії фахівцями адміністрації. Досить часто працівники стикаються із відверто хамським нерозуміння та відповідною поведінкою по відношенню до них самих,- прокоментував Олександр Береза.

За результатами рейду складено 2 адміністративні протоколи про адміністративне правопорушення ст.152 КУпАП п. 12.2.9 (створення смітників). Робота в даному напрямі продовжується.