ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
02.07.2019

У Центральному районі бабуся залишил 10-місячне немовля прямо у кабінеті спеціалістів служби у справах дітей: наразі дитина перебуває у закладі охорони здоров’я

До служби у справах дітей адміністрації Центрального району звернулася мешканка Миколаєва, яка відмовилася від 10-місячної дитини власної доньки. Жінка залишила маленьку дитину прямо в кабінеті спеціалістів служби. За її словами вона не може виховувати онуку у зв’язку із скрутним матеріальним становищем та проблемами зі здоров’ям.

Відзначимо, що 19-річна мати дитини сама була вихованкою інтернату. За словами бабусі дитини, дівчина залишивши дитину, покинула дім не попередивши про подальше місцеперебування, не відповідала на телефонні дзвінки, не цікавилася станом дитини. Саме тому бабуся вирішила віддати дитину.

Життя 10-місячної дитини під час спільного проживання з матір’ю було нелегким: 19-річна дівчина часто була у стані алкогольного сп’яніння. Одного разу спостерігаючи подібну картину, дитину забрав до себе випадковий перехожий, адже горе-матір знаходилася у зовсім неадекватному стані та могла нашкодити немовляті.

Подібні випадки для дівчини – норма. За 10 місяців материнства вона неодноразово зникала з дому невідомо куди із компанією друзів.

Спеціалісти служби у справах дітей адміністрації Центрального району розшукали дівчину через друзів та знайомих. Після того, як дівчина прийшла до служби, щоб вирішити подальшу долю дитину – одразу сказала, що на даний час не має бажання забирати дитину в родину та написала заяву щодо її вміщення до закладу охорони здоров’я строком на 6 місяців.

Відзначимо, якщо мати не відвідуватиме дитину в закладі, службою у справах дітей буде ініційовано питання щодо позбавлення її батьківських прав.