ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
22.07.2019

У Центральному районі маленька Вірочка відтепер має маму

У кожної дитини-сироти в інтернатному закладі – своя життєва історія... Але, попри будь-які обставини, кожна дитина хоче жити в родині, де буде тепло та затишно. Маленька Вірочка, яка залишилася сиротою, 17.07.2019 року була влаштована під опіку своєї люблячої прийомної матусі Анжели.

Історія дівчинки дуже сумна. На первинному облік служби у справах дітей адміністрації Центрального району Віра перебуває з лютого 2019 року, як дитина-сирота. Мати дівчинки померла, відомості про батька дитини записані відповідно до ч. 1. ст. 135 Сімейного кодексу України (одинока мати). Дівчинка була влаштована на повне державне забезпечення до Миколаївського обласного будинку дитини.

Близька родичка дівчинки - Анжела, з лютого 2019 року виказувала бажання взяти дівчинку до себе в родину, але у зв’язку з певних причин, вона не могла доказати свої родинні зв’язки з дитиною. Анжела була в розпачі, дитині потрібна родина. Зібравши необхідні документи Анжела пройшла навчання на курсах кандидатів в опікуни та отримала рекомендації бути опікуном. І ось 17.07.2019 року здійснилися мрії і Вірочка отримала довгоочікувану люблячу матусю.

Зустріч пройшла у доброзичливій атмосфері, дитина поряд з опікуном поводила себе спокійно, посміхалася, спостерігала за всіма поглядом та реагувала на слова. Така маленька, а ніби справжня фотомодель, посміхаючись позувала, привертаючи до себе увагу дорослих під час примірювання обновок.

Служба у справах дітей переймається долею кожної дитини та неймовірно щаслива, коли вдається знайти дітям люблячу родину.

Бажаємо людям, які беруть на себе відповідальність за долю дітей, щоб кожна мить, віддана вихованню дитини, приносила їм лише радість!