ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
29.07.2019

У Центральному районі проведено перевірку родин, діти із яких опинилися у складних життєвих обставинах: вилучено 4-річну дитину

У п’ятницю, 26 липня, спеціалістами служби у справах дітей адміністрації Центрального району організовано та проведено рейдове обстеження 4 родин, діти із яких опинилися у складних життєвих обставинах.

Рейд проведено із залученням представників Ювенальної превенції Центрального ВП, Ювенальної превенції Миколаївської області та обласного управління патрульної поліції Миколаївської області.

Із родинами, які перевіряли, проведено профілактично-роз’яснювальну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків.

В результаті обстеження із родини було вилучено 4-річну дитину, умови проживання – несли загрозу її життю та здоров’ю. Мати дитини зловживає алкоголем. Під час обстеження знаходилася у неадекватному стані через надмірне вжиття алкогольних напоїв. Варто відмітити, що у будинку, де проживає дитина, повний безлад, відсутні продукти харчування, а також будь-які побутові комунікації.

Наразі дитину вміщено в КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації» Миколаївської обласної ради.

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району буде займатися вирішенням подальшої долі дитини та доцільності її перебування в біологічній родині.