ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
30.07.2019

У Центральному районі за період виборчого процесу працівниками відділу Держреєстру опрацьовано 1556 заяв від громадян

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району підводить підсумки роботи під час виборів народних депутатів до Верховної ради України, які відбулися 21 липня 2019 року.

Зазначимо, що явка виборців і на виборчих дільницях в день голосування і у відділі Держреєстру перед тим, була значно меншою ніж на президентських виборах. Відділ працював без вихідних весь червень та липень, щоб кожен виборець мав змогу звернутися для вирішення проблем — внести свої дані до реєстру виборців, виправити помилки, змінити місце голосування, тощо.

Станом на 25.07.2019 спеціалісти відділу прийняли та опрацювали 1556 заяв від громадян. В тому числі - 1361 заява на зміну місця голосування, 71 заява на включення до реєстру, 66 заяв на зміну персональних даних та 58 заяв на зміну адреси.

Звертаємо увагу на те, якщо в день виборів ви або ваші знайомі не виявили себе у списках виборців треба ОБОВ’ЯЗКОВО звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців із паспортом для внесення змін у базу даних реєстру, щоб ви потрапили до списків на всі наступні вибори.

Не повідомивши працівників відділу про свою відсутність у списках ви ризикуєте знов не потрапити до них наступного разу. Для зручності перевірки наявності своїх даних у Державному реєстрі виборців на офіційному сайті www.drv.gov.ua існує сервіс “Кабінет виборця”.

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району працює з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 17.00.

Тел. для довідок: 37-56-84, 37-56-65.