ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
02.08.2019

У Центральному районі, через тяжку хвороби матері, батько-іноземець погодився виховувати 15-річного сина: дитина вже у Туреччині, умови проживання йому подобаються

У Центральному районі Миколаєва 15-річний підліток, опинившись у тяжких життєвих обставинах у зв’язку з важкою хворобою матері, - погодився виховуватися у родині батька-іноземця.

До служби у справах дітей адміністрації Центрального району звернулася мешканка Миколаєва, яка просила влаштувати свого 15-річного сина на виховання до батька-іноземця у Туреччину. Жінка тяжко хвора, тому не може надати синові належної турботи , тому аби не залишати підлітка на виховання дитячому будинку зв’язалася із колишнім чоловіком, який проживає у Туреччині.

Біологічний батько погодився забрати сина на виховання. Відзначимо, що хлопець народився у Туреччині та проживав там 3 роки від народження, тому після настання 16-річчя має право обрати громадянство.

Спеціалісти служби у справах дітей здійснили великий об’єм роботи, аби відправити дитину до батька, тим паче, що підліток дуже хотів жити у родині. Наразі підліток вже знаходиться у Туреччині, його зустрів батько.

Фахівці служби знаходяться із хлопцем на зв’язку. За його словами – умови проживання йому подобаються, батько забезпечив його усіма необхідними речами для комфортного життя. Підліток поділився, що родина батька зустріла його тепло та привітно, оточила турботою та піклується про нього. З мамою спілкується та підтримує зв’язок, а ще вірить у найскоріше її одужання!