ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
08.08.2019

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян

У четвер, 8 серпня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян, які звернулися з проблемами з житлово-комунальної сфери.

До Олександра Берези звернулася жителька мікрорайону Ракетне урочище з питанням щодо санітарної обрізки гілки дерева, яка знаходиться поблизу електроопори.

Відзначимо, що на вулиці Столярна, 58, за зверненням пенсіонерки, вже проводилися необхідні роботи, тому за дорученням голови адміністрації, профільними спеціалістами найближчим часом буде здійснено робочий виїзд щодо визначення ступеня проблеми.

Також, від імені жителів вулиці Святкова, до голови адміністрації звернулася місцева жителька з проханням вирішити питання відновлення зовнішнього освітлення та асфальтування дорожнього покриття за вказаною адресою. Але, нажаль, це не єдина проблема із якою борються жителі вулиці: їх сусід займається підприємницькою діяльністю, а залишки сміття спалює біля будинку, чим приносить незручності жителям та порушує затверджені виконкомом Правила благоустрою м. Миколаєва. Також, неподалік вулиці Святкова систематично звалюють сміття, яке значно погіршує санітарний стан території.

Керівник Центральної адміністрації Олександр Береза надав доручення профільному заступникові: оперативно вирішити проблему зовнішнього освітлення; здійснити попередні прорахунки вартості ремонту асфальтного покриття вулиці Святкова; скласти адміністративний протокол на порушника Правил благоустрою м. Миколаєва.

На прийом до голови адміністрації Центрального району звернулися мешканки будинку на вулиці Потьомкінська, 93, щодо благоустрою їх двору, а також з проблемною діяльністю мешканця, який порушує Правила благоустрою, чим наносить шкоду іншим жителям будинку та двору.

В свою чергу, Олександр Береза надав доручення заступнику – перевірити законність діяльності чоловіка, та у разі виявлення порушень - відреагувати у межах повноважень.

Виконання наданих доручень Олександр Береза триматиме на особистому контролі, аби максимально оперативно вирішити проблеми із якими звернулися жителі Миколаєва.