ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
16.08.2019

У Центральному районі проведено рейдове обстеження храмів з метою виявлення та попередження бродяжництва та жебракування серед дітей

Спеціалістами служби у справах дітей адміністрації Центрального району з метою виявлення та попередження бродяжництва та жебракування серед дітей організовано та проведено рейдове обстеження храмів, а саме: Кафедральний собор Касперівської ікони Божої Матері та Кафедральний собор Різдва Богородиці.

До обстеження території храмів долучилися представники ювенальної превенції ВП та управління ювенальної превенції.

Зазвичай до обласного центру жебракувати приїздять із інших населених пунктів. Багато хто з дітей не зізнається, що збирати милостиню їх примушують батьки. Трапляється і навпаки: батьки самі не знають, чим займаються їхні діти.

В ході рейдового обстеження спеціалістами служби та представниками ювенальної поліції проведено профілактично-роз'яснювальну роботу із батьками та дітьми, які знаходилися біля храмів, аби у майбутньому запобігти подібним випадкам.

Питання запобігання бездоглядності, безпритульності, бродяжництва та жебрацтва в дитячому середовищі перебуває на особливому контролі працівників служби у справах дітей.