ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
23.08.2019

У Центральному районі Миколаєва урочисто підняли Державний прапор України

У п’ятницю, 23 серпня, в Україні офіційно відзначають національне свято - День Державного Прапора. Урочисте святкування розпочалося у мікрорайоні Варварівка Центрального району, де підняли синьо-жовтий стяг.

На заході були присутніми міський голова Олександр Сєнкевич, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, депутат Миколаївської міської ради Олександр Бернацький, педагогічні та учнівські колективи МЗОШ №60 та №61, та жителі міста. 

- Уже стало доброю традицією починати цей святковий день з підняття Державного Прапора України в Варварівці. Ми сьогодні живемо в Україні, яка дає можливість вчитися, працювати і відчувати себе вільною людиною. Але треба пам'ятати, що на сході нашої країни тривають бойові дії. Незалежність важко здобути, але її легко втратити. Деякі сусідні з нами країни хочуть відірвати шматочок нашої держави. Тому ми повинні захищати Україну, берегти її! Ми повинні ставити питання не щодо того, що дала нам Батьківщина. Головне питання таке: «Як я можу зробити Україну сильною і незалежною державою?». Я бажаю всім сил та натхнення! Зі святом, дорогі друзі! – звернувся до присутніх міський голова Олександр Сєнкевич.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза відзначив, що традиція шанувати державні та національні символи виховує справжніх патріотів нашої Батьківщини, які з честю та гордістю називають себе Українцями.

- Шановні варварівці! Сьогодні ми святкуємо День Державного прапора. Ми пишаємося тим, що кожного року, 23 серпня, ми усі разом – першими піднімаємо Державний Прапор! Я хочу усім побажати, щоб любов до Державного Прапора і повагу до Батьківщини, до її символів – ви пронесли крізь усе життя! Впевнений, що щороку ми підійматимемо Державний Прапор із гордістю та почуттям патріотизму, а наша національна єдність та взаємоповага зростатиме! – сказав Олександр Береза.

Відзначимо, що усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих на Сході Героїв України.

Присутні гості вручили паспорти громадян України 16-річним жителям мікрорайону Варварівка, які народилися у День Державного Прапора та День Незалежності України та побажали впевнено та сміливо досягати своєї мети та творити добрі справи на благо України!