ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
30.08.2019

У Миколаєві особовий склад В/Ч 7357, перебуваючи на військових зборах із територіальної оборони, прийняв урочисту військову присягу

У четвер, 29 серпня, особовий склад військової частини 7357, перебуваючи на військових зборах із територіальної оборони, прийняв урочисту військову присягу.

На відзначенні цієї події були присутні представники Миколаївської облдержадміністрації, заступник голови адміністрації Центрального району Геннадій Шкуренко, представник генерального штабу морально-психологічного забезпечення, підполковник Олександр Ходинський, керівник та координатор Миколаївського міжконфесійного підрозділу військових капеланів, майор Юрій Сидоренко, в.о. Миколаївського обласного військового комісаріату, полковник Віктор Мамчур.

Гордість окутувала серце кожного військовослужбовця через те, що відтепер вони – справжні захисники своєї Вітчизни, істинні «Воїни світла». Священний обов’язок захищати свою рідну землю вперше в житті виголошували і новобранці подібних зборів. Прийняття присяги супроводжувалося радістю та невимовною жагою в серці кожного воїна. За словами службовця 2 роти, 1 взводу, 1 відділення Серьогіна Олександра: «Під час прийняття присяги, моя душа наповнювалася гармонією та повагою до рідного краю».

«Я впевнений, що через 20 років наша армія стане наймогутнішою у світі. І причиною цього буде дружнє відношення та взаємоповага кожного службовця» - зазначив офіцер з морально-психологічного забезпечення, майор Олександр Кацубо.

Привітав усіх присутніх зі знаменною датою і майор Юрій Миколайович Сидоренко: «Вірю, з Божим благословенням ми збудуємо справжню міцну і могутню державу, яку будуть поважати та прислуховуватися до її думки».

До військовослужбовців завітали родичі та близькі, які з радістю та гордістю вітали своїх синів та батьків із тим, що вони офіційно стали повноправними захисниками своєї рідної землі.

Завершили захід слова командира військової частини 7357, майора Дмитра Михайличенко. «Хлопці, вітаю вас із прийняттям присяги. Світлої вам дороги у житті. Слава Україні! Героям Слава!».