ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
03.09.2019

В ДУ "Миколаївський слідчий ізолятор" відбулося свято Дня Знань

У понеділок, 2 вересня, по всій країні пролунав перший шкільний дзвоник, що символізує початок нового навчального року і запрошує учнів знову сісти за парти та продовжити навчання. Не оминула ця радісна подія і учнів, що навчаються у Миколаївській вечірній школі №1, яка співпрацює з ДУ «Миколаївський слідчий ізолятор» і надає можливість отримати засудженим та ув’язненим якісні освітні послуги, перебуваючи в ізоляції від суспільства.

Справжнє свято влаштували для учнів керівництво установи та вчителі школи. На урочистій лінійці, присвяченій початку нового навчального року, крім самих учнів та вчителів, були присутні заступник голови спостережної комісії при адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради Валентин Красіліч, головний спеціаліст відділу з гуманітарних питань та оборонної і мобілізаційної роботи адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради (секретар комісії) Павло Аверін, представники Центру безоплатної вторинної правової допомоги, ГО «Пенітенціарна ініціатива», Церкви Християн віри євангельської.

Слід зазначити що, в цілому адміністрація СІЗО створила належні умови для утримання неповнолітніх правопорушників. Вони мають можливість придбати навики роботи на комп’ютері, користуватися спортивною кімнатою та бібліотекою. В ході заходу лунали щирі привітання учнів та вчителів зі святом від представників адміністрації установи та гостей свята, поради та настанови учням у навчанні. Розпочався та закінчився захід традиційним звучанням Державного гімну України.

По завершенню свята кожен з неповнолітніх, які утримуються у СІЗО, отримав в подарунок канцелярські вироби та учні відправилися на перший у цьому навчальному році урок.