ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
01.10.2019

Офіційна інформація щодо реагування адміністрації Центрального району на звернення містян про діяльність «Дріфт-парку» у мкр. Північний

На розгляді в органах місцевого самоврядування м. Миколаєва знаходяться звернення мешканців з питання законності розміщення у мікрорайоні Північний «Дріфт-парку».

Нагадаємо, що на відстані 50 м від житлових будинків, влаштували полігон для автомобільних гонок, шум від яких заважає мешканцям даного мікрорайону. Аналогічні скарги надходять до «Контакт центру при Миколаївській міській раді» на Facebook та безпосередньо до Миколаївської міської ради.

З метою всебічного розгляду порушеного питання фахівцями адміністрації Центрального району підготовлено та направлено листа до ГУ Держпродспоживслужби у Миколаївській області з проханням вжити заходів, згідно наданих повноважень, щодо замірів рівнів шуму у Дріфт-парку.

Наразі адміністрацією з'ясовано, що на території дріфт-парку за адресою: м. Миколаїв, вул. Малко-Тернівська (Ульянових), 84-Б здійснює діяльність Миколаївська обласна громадська організація федерація клубів автомобільного спорту «ЛЕГІОН», в особі директора Савчука О. В., на підставі письмового дозволу від орендодавця, на безоплатне використання території за вищевказаною адресою, відповідно до листа № 1 від 05.08.2019 та працює згідно затвердженої декларації від 26.09.2019 № 000247 про режим роботи з 09:00 год. до 22:00 год.