ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
10.10.2019

Еко-проект “Миколаїв квітучий 2019”: Муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки представив суддівському колективу конкурсу шкільні клумби, вразивши естетичним оформленням

Дворазовий переможець еко-проекту «Миколаїв квітучий» Миколаївський муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки і цього року долучився до участі у конкурсі та до уваги суддівського колективу представив облаштовані затишні дворики навчального закладу.

Нагадаємо, що з метою покращення благоустрою та естетичного стану вулиць, дворів і будинків, забезпечення належного санітарного стану прибудинкових територій адміністрація Центрального району при підтримці народного депутата України 8 скликання Олександра Жолобецького в межах еко-проекту “Миколаїв квітучий 2019” оголошувала про проведення конкурсів: “Квіти біля дому”, “Квіти на балконі”, “Квіти біля школи”, “Мій квітучий дитячий садок”, “Квіти на підприємстві”.

Дворики навчального закладу яскраво виділяються трояндами різних кольорів, зеленими насадженнями, декоративними елементами: фонтани, художні скульптури, креативні лавки та охайна простора альтанка.

Відзначимо, що після закінчення конкурсу усі переможці отримають подарунки та пам’ятні дипломи. Нагородження відбудеться після опрацювання усіх заявок від учасників.