ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
10.10.2019

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян

У четвер, 10 жовтня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян. До керівника звернулося 7 жителі міста з питаннями житлово-комунальної сфери.

Голова ОСББ на вул. Чкалова, 110а, звернулася з проблемами, а саме: виконання капітального ремонту внутрішньоквартального проїзду та здійснення кронування і санітарної обрізки дерев на території їх двору.

Крім того, від імені жителів ОСББ жінка висловила подяку народному депутату 8 скликання Олександру Жолобецькому, який восени цього року забезпечив їх саджанцями дерев, кущів та квітів.

Жителька будинку на пр. Центральний, 74, прийшла на особистий прийом для вирішення питання щодо незаконної торгівлі, яка здійснюється на території їхнього двору. Також, пенсіонерка розповіла, що у дворі на території паркувального карману розміщено контейнери для сміття, користуються якими і жителі сусідніх будинків, але не сплачують за обслуговування підприємству. Таким чином, значно погіршується санітарний стан, адже об’єм встановлених контейнерів розрахований тільки на тих, хто сплачує вивезення сміття.

З проблемами комунальної сфери прийшли і інші жителі міста, які скаржилися на незаконну забудову гаражами; закінчення ремонтних робіт зовнішнього освітлення на провулку Фінський; вирішити питання щодо скупчення усіх сміттєвих контейнерів на вул. Колодязна, 13, біля одного будинку, що заважає місцевим жителям; сусідські конфлікти, вирішення яких не входить до компетенції адміністрації.

Голова адміністрації Центрального району надав доручення профільним заступникам щодо взяття на контроль вирішення проблемних питань в межах компетенції адміністрації та проінформувати заявників про виконання звернень згідно законодавства.