ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
15.10.2019

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза взяв участь у звітно-виборчій конференції Ради ветеранів району

У п’ятницю, 11 жовтня, в адміністрації Центрального району відбулася 10 звітно-виборча конференція Ради ветеранів району. В ході конференції голова Ради ветеранів Центрального району Микола Фесюн відзвітуватував про 4 роки роботи організації.

У конференції прийняли участь міський голова Олександр Сєнкевич, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, голова Миколаївської обласної організації ветеранів України Валентина Редька, очільник міської організації ветеранів Віталій Ященко.

Зі словами вдячності до присутніх ветеранів звернувся керівник міста Олександр Сєнкевич, відмітивши, що наразі Україна переживає нелегкі часи, на сході держави точаться бойові дії, але завдяки функціонуванні Ради ветеранів патріотичне виховання молоді є невід’ємною частиною виховної роботи, яка проводиться.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза відзначив, що вже протягом довгих років діяльність ветеранської організації відбувається у рамках вимогливості і компетентності, будується на повазі та взаємодопомозі.

- Коли познайомилися з Миколою Федоровичем, поспілкувавшись, я зрозумів, що це гідна та достойна людина, яка займає відповідальну посаду голови Ради ветеранів Центрального району завдяки власному авторитету та повазі зі сторони колег та знайомих. Микола Федорович завжди чесно виконував функції, які на нього покладені. З самого початку нашої співпраці постійно відкликався та виконував усі задачі, які ставила перед ним адміністрація району. Відзначу, що Микола Федорович завжди вимогливо пояснював членам ветеранської організації усі тонкощі, яких необхідно дотримуватися, аби досягти потрібного результату. Користуючись нагодою, дякую Миколі Федоровичу за виконану роботу протягом тривалого періоду на посту голови Ради ветеранів району. Маю надію, що заданий робочий темп буде підтримано та примножено добрими справами, а адміністрація району завжди допоможе у вирішенні проблемних питань, - сказав Олександр Береза.

В ході проведення заходу членів ветеранської організації відзначено грамотами та подяками за вагомий внесок у життєдіяльність Ради ветеранів Центрального району та за визначну громадську діяльність.