ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
24.10.2019

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів нараду з питань заборони спалювання опалого листя

У четвер, 24 жовтня, під керівництвом голови адміністрації Центрального району Олександра Берези відбулася робоча нарада щодо обговорення шляхів вирішення сезонної проблеми – спалювання опалого листя мешканцями приватного сектору.

На нараді були присутніми перший заступник голови адміністрації Центрального району, представники управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району, завідуючі відділами соціально-економічного розвитку мікрорайонів: Варварівка, Матвіївка та Тернівка, представник ГУ ДСНС у Миколаївській області, представник громадського формування «Сокіл».

Керівник адміністрації Центрального району наголосив на необхідності посилення роботи в даному напрямі шляхом збільшення кількості проведення рейдових обстежень території приватного сектору по мікрорайонам та складання протоколів за адміністративне порушення, посилення профілактично-роз’яснювальної роботи, надання інформаційного матеріалу городянам та ін.

- Щороку сезонна проблема щодо заборони спалювання опалого листя постає гостро, адже жителі району та міста нехтують законодавчими нормами та власними діями створюють небезпечні для здоров’я людини ситуації. Ми повинні відпрацювати спільний механізм щодо вжиття необхідних заходів аби жорстко реагувати на явні ознаки порушення ст. 152 КУпАП, - наголосив Олександр Береза.

В ході обговорення ситуації, завідуючими відділів соціально-економічного розвитку було відзначено, що на жаль, навіть проінформованість не завжди є стримуючим важелем для тих, хто спалює опале листя. За період листопаду, вдень не було зафіксовано адміністративних порушень, але з настанням вечора люди починають масово спалювати опале листя. Варто відзначити, що є і небайдужі представники громадськості, які свідомо та з власної ініціативи долучаються до спільних рейдів, як от наприклад мешканець мкр. Матвіївка Сергій Савченко.

В свою чергу, представник ГУ ДСНС у Миколаївській області, розповів, що саме через безвідповідальне ставлення мешканців, адже спалюючи опале листя на своїх земельних ділянках, люди часто нехтують правилами пожежної безпеки та залишають багаття без нагляду, що і збільшує ризики пожеж в екосистемах району.

Після обговорення, керівник адміністрації Центрального району Олександр Береза надав доручення профільному заступникові щотижня надавати звітну інформацію про кількість складених адміністративних протоколів та результати їх розгляду; сформувати та затвердити графіки проведення рейдових обстежень із залученням представників ГУ ДСНС у Миколаївській області, патрульної поліції у Миколаївській області та фахівців Державної екологічної інспекції у Миколаївській області.