ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
25.10.2019

75-та річниця визволення України від окупантів: у Миколаєві покладанням квітів та хвилиною мовчання вшанував пам'ять загиблих Захисників

У п’ятницю, 25 жовтня, у Миколаєві відбулося урочисте покладання квітів до меморіального комплексу на честь 68-ми десантників-ольшанців з нагоди відзначення 75-ї річниці визволення України від нацистських загарбників.

У заході взяли участь керівництво міста та області, ветерани, учасники бойових дій, представники духовенства та громадськості.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза та його перший заступник Олександр Косьянов, спільно із колективом адміністрації традиційно долучилися до урочистостей та здійснили покладання квітів до меморіального комплексу та хвилиною мовчання згадали усіх, хто поклав власне життя на вівтар свободи та незалежності своєї Батьківщини.

Відзначимо, свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента від 20 жовтня 2009 року № 836/2009 «з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні».

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників. Дату 28 жовтня обрано невипадково, адже саме цього дня був кульмінаційний результат ряду наступальних операцій.