ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
30.10.2019

У Центральному районі Миколаєва на вихідних відбудеться напівмарафон: наразі зареєструвалося близько 4 тис. учасників

У неділю, 3 листопада о 09.30, у Центральному районі відбудеться урочисте відкриття міжнародного спортивно-масового заходу «Миколаїв Нова пошта напімарафон» за підтримки Миколаївської міської ради та з метою популяризації здорового способу життя та бігової культури в Україні для людей різних вікових категорій. Наразі вже зареєструвалося близько 4 000 учасників, 1 500 із яких – діти.

Про це стало відомо сьогодні, 30 жовтня, в ході прес-конференції, на якій були присутніми заступник міського голови Володимир Криленко, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, заступник начальника управління у справах фізичної культури і спорту Наталя Манзюк, організатор заходу Максима Кривенко та ін.

Захід триватиме два дні та включатиме в себе спортивну програму: легкоатлетичні забіги на 100 м, 500 м, 1 км, 5 км; командний забіг на 5 км, 10 км, 21 км, 42 км та естафетний забіг на 21 км і 42 км; та культурно-розважальну. Крім того, у міжнародному напівмарафоні прийматимуть участь й іноземці та гості з інших міст України. Старт основного забігу на дистанцію 21 км – о 10 годині.

Маршрут напівмарафону слідуючий: Соборна площа (старт) – вул. Соборна – пр. Центральний – Пушкінське кільце – пр. Центральний – Херсонське кільце – пр. Центральний – вул. Соборна (фініш).

Враховуючи проведення спортивного заходу, звертаємо увагу городян, що 3 листопада з 09:00 до 18:00, пр. Центральний, від вулиці Пушкінської до проспекту Богоявленського, - визначено пішохідною зоною.

Також пішохідними з обмеженням руху в обох напрямках визначено:

• вул. Адміральську, від вул. Декабристів до вул. Шнеєрсона.
• вул. Нікольську, від вул. Лягіна до вул. Московської,
• вул. Спаську, від вул. Лягіна до вул. Московської,
• вул. Велику Морську, від вул. Лягіна до вул. Московської,
• вул. Потьомкінську, від вул. Лягіна до вул. Московської,
• вул. Шевченка, від вул. Лягіна до вул. Московської,
• вул. Адмірала Макарова, від вул. Лягіна до вул. Московської,
• площу Суднобудівників, від вул. Чкалова, 12 до вул. Соборної, 13.

Шановні жителі Миколаєва! Закликаємо вас заздалегідь планувати пересування містом враховуючи графік перекриття.