ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
07.11.2019

За 2019 рік у Центральному районі Миколаєва відремонтували 6 доріг, планується ще 2; 7 внутрішньоквартальних проїздів, 3 зони відпочинку та здійснено поточні ремонти

У Центральному районі Миколаєва за 2019 рік виконано капітальний ремонт 6 доріг, планується здійснити ще 2 капремонти у мкр. Варварівка; виконано 7 капітальних ремонтів внутрішньоквартальних проїздів, не враховуючи проведення поточних ремонтних робіт; облаштовано 3 зони для проведення дозвілля: сквер біля готелю «Миколаїв», сквер «Чумацький», а також відремонтовано та виконано благоустрій пішохідної зони на вул. Архітектора Старова.

Про це у програмі «Діалог» розповів голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

- Щороку спостерігаються змінні погодні умови, сьогодні листопад теплий і відносно сухий, що дозволяє нам продовжувати виконувати роботи й станом на цей час, плануючи завершення певних об’єктів. Проведення ремонтних робіт кожного року залежить від об’ємів фінансування, яке виділяється на адміністрацію з бюджетів різного рівня. За 2019 рік ми не можемо пишатися значною кількість виконаних ремонтів доріг, в силу об’єктивних причин, але ми виконали капітальний ремонт 6 об’єктів, плануємо відремонтувати ще 2 об’єкти у мкр. Варварівка, план виконання яких ми відкорегували, у зв’язку з реалізацією важливих робіт щодо будівництва дюкера, - говорить Олександр Береза.

Крім того, за 2019 рік було виконано 7 капітальних ремонтів внутрішньоквартальних проїздів, і це не враховуючи здійснення поточних ремонтів.

Як відзначає Олександр Береза, за дорученням міського голови м. Миколаєва Олександра Сєнкевича, у бюджеті адміністрації Центрального району було закладено фінансування на відновлення зон відпочинку та скверів на території району.

- Адміністрація виконала 3 важливих соціальних об’єкти з метою забезпечення містян комфортабельними зонами для проведення дозвілля: сквер біля готелю «Миколаїв», де привели до ладу пішохідну зону – виклали будівельною плиткою, встановили креативну декоровану лавку, стилізовані урни для сміття та облаштували зелену зону; благоустрій та ремонт скверу «Чумацький», який розташований біля Тернівської розвилки; капітально відремонтували пішохідну зону на вул. Архітектора Старова, де покриття вже багато років знаходилося у вкрай незадовільному стані. До речі, ми комплексно підійшли до питання облаштування останнього об’єкту, тому відзначу, що найближчим часом там з’явиться нова тролейбусна зупинка, - розповів керівник адміністрації.

За словами голови адміністрації, цього року міська влада приділила значну уваги питанню зношеності тротуарів. Наприклад, до відремонтованого адміністрацією об’єкту долучився Департамент ЖКГ, та в межах власних повноважень, на практиці підтримав та комплексно облаштував тротуар біля об’єкту.