ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
08.11.2019

Свято краси та жіночності: Олександр Береза анонсував проведення у Миколаєві Першого всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «ПЕРСЕЯ» за підтримки адміністрації Центрального району

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза поділився враженнями від участі у спортивно-масовому заході «Миколаїв Нова пошта напімарафон», де здолав дистанцію 10 км, та розповів про важливість підтримання спорту, анонсуваши проведення Першого всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «ПЕРСЕЯ» за підтримки адміністрації Центрального району ММР.

Про це йдеться у програмі «Діалог» від 6 листопада.

- Будь-яка спортивна подія у Миколаєві – це позитив! Я вважаю, що обов’язково треба підтримувати спорт, спортсменів, адже здорова нація запорука кожного суспільства, держави. Організація заходу «Миколаїв Нова пошта напівмарафон» з кожним роком набирає обертів. Для містян – це красива, яскрава подія. Зазначу, що адміністрація приймала участь у організаційному комітеті: ми слідкували аби маршрут був витриманий в необхідному порядку, посилили роботу комунальних служб і т.д. Я хочу сказати, що це було змагання не з метою визначити кращого серед усіх, сенс у тому, що кожен учасник індивідуально ставив собі ціль, яку досягав долаючи обрану дистанцію. В цілому, панувала дружня атмосфера, яка об’єднувала та надихала. Приємно було бачити велику кількість волонтерів, які координували та допомагали, приділивши заходу власну увагу та свій час, - розповідає керівник Центральної адміністрації.

Крім того, Олександр Береза анонсував проведення у Центральному районі Миколаєва Першого всеукраїнського турніру з художньої гімнастики "ПЕРСЕЯ", який проходитиме за підтримки адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради у суботу, 9 листопада, на базі Чорноморського національного університету ім. Петра Могили.

- Турнір – всеукраїнський. До участі долучилися 200 учасників зі всієї країни. Організація заходу відбувалася за активної підтримки Миколаївської ОДА, Миколаївської міської ради та Адміністрації Центрального району. Вже традиційно, активно підтримує і допомагає народний депутат VIII скликання Олександр Жолобецький. Художня гімнастика – це суто жіночий вид спорту, у будь-якому разі – це свято краси і грації! Для того, щоб оцінити зусилля учасниць та їх старання у підготовці – кожен може прийти і подивитися на виступи, - відзначив Олександр Дмитрович.

Організатори запрошують усіх бажаючих насолодитися творчими номерами учасниць та підтримати юних гімнасток. Офіційне відкриття відбудеться о 13.30 у спортивній залі ЧНУ ім. Петра Могили.

Нагадаємо, що це не перший спортивний захід, який відбувається за підтримки адміністрації. У березні цього року у Центральному районі Миколаєва пройшов всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «Шлях до зірок», організатором якого виступив Спортивний Клуб "Персея".