ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
13.11.2019

Звіт про роботу громадського формування "Сокіл" в Центральному районі за жовтень 2019 року

Протягом жовтня 2019 року працівниками адміністрації Центрального району за участю членів громадського формування «Сокіл» проведено 4 рейди по ліквідації місць стихійної торгівлі, за ознаками ст. 152 КУпАП притягнуто до відповідальності 18 осіб.

В жовтні 2019 року 22 члена формування «Сокіл» здійснювали охорону громадського порядку під час проведення заходів, присвячених святкуванню Дня Захисника України, при проведенні футбольного матчу на міському стадіоні та інших. Спільно з працівниками правоохоронних органів члени громадського формування «Сокіл» приймали участь у документуванні і оформленні 4 випадків правопорушень, 4 члени формування були задіяні як свідки та поняті.

Протягом жовтня 2019 року проведено 46 бесід з населенням, на яких були присутні 69 чоловік. Щодо роботи з під обліковим елементом проведено 183 бесіди.

31 жовтня 2019 року начальники опорних пунктів по охороні громадського порядку прийняли участь в семінарі «FREE ZONE», «Форми і методи взаємодії суб’єктів соціального патронажу, неурядових організацій з установами виконання покарань та пробації в процесі ресоціалізації засуджених».