ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
19.11.2019

Рубрика #ОбличчяЦентральногорайону пропонує познайомитися сьогодні із завідувачем сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей служби у справах дітей адміністрації Центрального району Юлією Батовською.

- Моя робота повністю присвячена дітям. Головна мотивація щоденної праці з дітьми різного соціального стану - це допомога та підтримка їх для збереження для них світлого майбутнього. У житті буває багато приємних моментів, але є і ситуації, яких намагаєшся уникати. Життєві історії кожного малюка для мене особливі я завжди пропускаю через себе їх біль, страх чи розпач, намагаюся допомогти та показати, що вони не одинокі, про них дбають та піклуються. Спільно з колегами нам доводиться вирішувати інколи дуже трагічні проблемні ситуації. Було й так, що підліток свідомо почав красти у сусідів аби на отримані гроші придбати ліки для тяжкохворої мами, адже його підробітку не вистачало. Юнак готовий був понести покарання, адже розумів наслідки від свого вчинку. Не дивлячись ні на що, я впевнена у тому, що добро завжди повертається і що діти, які не потрібні біологічним батькам зможуть отримати люблячу родину, а ще виростуть гарними людьми, - відзначає Юлія.

За її словами, на жаль, часто у справі захисту прав дітей значний час забирає боротьба з їх же батьками.

- І як це не дивно, найчастіше доводиться дорослим людям, навіть із вищою освітою, не тільки роз’яснювати норми законодавства щодо їх відповідальності як батьків, але і просто доводити їм необхідність залишити свої амбіції, образи, егоїстичні наміри і нарешті припинити жаліти себе, а пожаліти свою дитину, керуватися у своїх діях лише її інтересами. Адже далеко не всім зрозуміло, що у «війнах» батьків завжди жертвою стають їх діти. Часто тільки відібрання дитини із сім?ї, примушує батьків зрозуміти, на що вони здатні заради власної дитини. Я особисто дуже радію тим випадкам, коли батькам вдається зрозуміти свою провину перед дітьми, виправити свій спосіб життя, переосмислити своє ставлення до дітей без судових спорів, - ділиться Юлія.

Консультація спеціаліста щодо найпоширеніших та найбільш хвилюючих питань мешканців Центрального району.

Якщо ви стали свідком неналежного поводження з дітьми, просимо вас негайно звернутися в службу у справах дітей адміністрації Центрального району за телефоном: 37-56-74 або 37-56-69.

Працівники служби у справах дітей реагують на надану інформацію в негайному порядку та перевіряють її.