ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
22.11.2019

У школах Центрального району тривають профілактичні заходи з учнями щодо інформаційної обізнаності з питань булінгу, безпеки в Інтернеті та відповідальності за скоєння правопорушення

У четвер, 21 листопада, завідувач сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей служби у справах дітей адміністрації Центрального району Юлія Батовська провела інформаційно-роз'яснювальну зустріч із учнями 8-х класів Першої української гімназії ім. Миколи Аркаса щодо обізнаності про безпеку в Інтернеті, наслідки скоєння правопорушення та проблеми булінгу у шкільному середовищі.

Основна мета профілактичної роботи з неповнолітніми щодо протидії дитячої злочинності – вжиття вичерпних заходів для запобігання першій спробі вчинити правопорушення.

Крім того, в ході роз'яснювальної роботи, фахівцем було приділено особливу увагу проблемі булінгу у дитячому середовищі, адже станом на сьогодні проблема цькування стала доволі розповсюдженим та масовим явищем.

Учням гімназії наголосили, що цькування в школі - серйозне явище, яке має надзвичайно негативні наслідки в майбутньому, залишаючи психологічні травми на все життя, що в подальшому можуть виражатися в неспроможності батьків, які в дитинстві зазнали булінгу, будувати повноцінні відносини з іншими людьми та виховувати власних дітей.

Особливу увагу приділили обговоренню Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу». Разом з цим, законом передбачається порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу від здобувачів освіти, їх батьків та інших осіб; прописується процедура видання рішення про проведення розслідування.