ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
22.11.2019

Фахівцями адміністрації Центрального району проведено рейд у приватному секторі мкр. Ракетне урочище щодо інформування населення про заборону спалювання опалого листя

21 листопада, спеціалістами управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району спільно із представниками сектору НС ЦЗН, ГФ "Сокіл" було проведено рейдове обстеження у мкр. Ракетне урочище щодо інформаційно-роз'яснювальної роботи серед місцевого населення стосовно заборони спалювання опалого листя.

Рейдове обстеження проведено у приватному секторі мкр. Ракетне урочище, за адресами: вул. Майстерська, вул. Котельна, вул. М. Малиновського, 2-а Набережна та вул. Каразіна.

Метою проведення спільного рейду є профілактична робота, адже обізнаність сприяє запобіганню адміністративних порушень у будь-яких проявах.

Відповідно до ст. 152 КУпАП, спалювання рослинних залишків є прямим порушенням низки правил у сфері благоустрою населених пунктів та тягне за собою накладення штрафу на громадян – від двадцяти (340 грн) до вісімдесяти (1360 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти (850 грн) до ста (1700 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відповідно до ст. 245 Кримінального кодексу України знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, уздовж залізниць, а також стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим загально небезпечним способом – караються штрафом від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на термін від двох до п’яти років, або позбавленням волі на той самий термін. Ті самі дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші тяжкі наслідки – караються позбавленням волі на термін від п’яти до десяти років.