ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
26.11.2019

У Центральному районі закінчують ремонті роботи у сквері "Чумацький"

У Центральному районі тривають роботи щодо благоустрою зони відпочинку - скверу "Чумацький", розташованого на тернівській розвилці.

Станом на сьогодні, роботи щодо капітального ремонту скверу знаходяться на завершаючому етапі. Підрядною організацією, на замовлення адміністрації Центрального району, здійснюється викладення тротуарних доріжок будівельною плиткою, встановлення лавок з елементами декору, урн для сміття.

Як відзначив голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, минулого року враховуючи економії бюджетних коштів завдяки системі державних закупівель ProZorro, було виконано викладення протоптаних доріжок в сквері «Чумацький» тротуарною плиткою, а вже цього року повність здійснюються роботи щодо облаштування зони відпочинку для жителів мікрорайонів Північний та Тернівка.

- На 2019 рік міський голова поставив задачу привести до ладу зелені зони: створити куточки відпочинку, облаштувати сквери та парки, які маємо в наявності та виконати роботи з благоустрою додаткових територій. Приємно відзначити, що окрім виконання ремонтних робіт дорожнього покриття вулиць приватного сектору у Центральному районі та ремонту скверу "Чумацький", ми здійснили й благоустрій скверу біля готелю "Миколаїв", де було повністю відремонтовано його тротуарну частину, викладено будівельною плиткою іншого кольору велосипедну доріжку, встановлено лавку та урни для сміття, - зазначає Олександр Береза.