ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
26.11.2019

У Центральному районі Миколаєва відкрили відділення "Ощадбанку" нового формату адаптоване для обслуговування людей з інвалідністю

У вівторок, 26 листопада, у Центральному районі Миколаєва відбулося відкриття відділення «Ощадбанку» нового формату, який передбачає забезпечення людей з обмеженими фізичними можливостями автоматизованим ліфтом-підйомником, що дає змогу самостійно та безперешкодно потрапити до банківської установи.

Почесними гостями на відкритті були голова адміністрації Центрального району Олександр Береза та перший заступник міського голови Миколаєва Володимир Криленко. Крім того, на запрошення колективу «Ощадбанку» на відкриття завітав майстер спорту України міжнародного класу з плавання, Чемпіон літніх Паралімпійських ігор 2012 року Геннадій Бойко.

Начальник філії Миколаївське обласне управління АТ «Ощадбанк» Дмитро Ільяшенко розповів про новий формат відділення – забезпечити маломобільні групи населення рівним доступом до отримання банківських та фінансових послуг.

- Сьогодні ми відкриваємо відділення нового формату, особливість якого у реалізації автоматичного ліфта-підйомника для людей з обмеженими можливостями. Крім того, маємо зручну адреса, поблизу відділення – зупинки громадського транспорту. «Ощадбанк» трансформує свою мережу – кожного року ми відкриваємо декілька відділень у новому форматі в межах якого реалізовуємо комплекс заходів: від сучасного ремонту до забезпечення рівних можливостей та потреб інклюзивної групи людей, - розповідає Дмитро Ільяшенко.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза наголосив, що чітке дотримання державних будівельних норм щодо інклюзивності будівель та споруд - стане кроком на шляху до посилення соціальних гарантій для маломобільних груп населення.

Гостям презентували автоматизований ліфт-підйомник, який дозволяє клієнту самостійно потрапити до установи. Спортсмен Геннадій Бойко особисто переконався у соціальній зручності установки та відзначив, що для Миколаєва – це гарний початок на шляху до підтримки людей з обмеженими можливостями.