ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
28.11.2019

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів виїзну нараду щодо реалізації проекту Громадського бюджету "Благоустрій джерел біля Аляудського мосту"

У четвер, 28 листопада, у голови адміністрації Центрального району Олександра Берези відбулася виїзна робоча нарада спільно з позаштатним радником міського голови з питань Громадського бюджету Денисом Барашковським щодо реалізації проекту-переможця Громадського бюджету «Благоустрій джерел біля Аляудського мосту з метою пристосування їх як місць виховання здорового способу життя та відпочинку серед мешканців Миколаєва».

В ході робочої наради детально обговорили облаштування території джерел альтанками та декоративними лавками, встановлення ємних урн для сміття, а також ремонт роздягальні та благоустрій спортивних турніків для підтягувань.

Крім того, обговорили бачення щодо кінцевого результату від реалізації проекту, заплановані терміни виконання робіт. Наразі ремонтні роботи ще продовжуються: на територію привезено необхідні будівельні матеріали.