ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
05.12.2019

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району попереджує батьків про необхідність роз’яснення неповнолітнім небезпеку раннього сексуального життя, аби уникнути інциденту, що трапився з 12-річними дітьми

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району попереджує батьків про важливість та необхідність профілактичної та роз’яснювальної роботи з малолітніми і неповнолітніми дітьми щодо полової зрілості та небезпеки раннього сексуального життя.

Враховуючи ситуацію, що склалася у родині 12-річної дівчини, яка розпочала раннє сексуального життя. За словами батьків, останнім часом дитина поводила себе агресивно та розкуто, відрізнялася нетиповою поведінкою для неї.

В ході проведення інформаційної роботи фахівцями служби - дівчинка їм зізналася, що тривалий час товаришує з однолітком зі свого мікрорайону. Як виявилося між дітьми протягом певного періоду тривають добровільні інтимні відносини. Батьки неповнолітніх ні про що не здогадувалися.

В свою чергу, 12-річний хлопець пояснив, що дівчина сама запропонувала йому повторити дії, які вони спостерігали на відео. За його словами, інцидент трапився лише раз і наслідки такої поведінки він розуміє, та шкодує про те що сталося.

Станом на сьогодні, дівчинка потребує системної психологічної допомоги. Крім того, наразі батьки займаються відновленням фізичного здоров’я та морального благополуччя дитини, адже вона потребує комплексної роботи профільних спеціалістів.

Фахівці служби у справах дітей нагадують батькам, які знаходяться на обліку, нагадують, що у разі ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків, щодо забезпечення необхідних умов утримання, навчання та виховання дитини, згідно статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, статті 59 Закону України «Про освіту», статті 166 Кримінального Кодексу України, статті 150 Сімейного Кодексу України – їх буде притягнуто до відповідальності в судовому порядку.