ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
06.12.2019

У Миколаєві відзначили День місцевого самоврядування

У п’ятницю, 6 грудня, у Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування в Україні.

Привітали працівників органів місцевого самоврядування голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Трайтлі, перший заступник міського голови Володимир Криленко, та відзначили їх Почесними грамотами та дипломами за вагомий внесок у розвиток Миколаївської області та активну громадську діяльність.

На святковому концерті були присутніми голова адміністрації Центрального району Олександр Береза та його заступники. Долучилися до відзначення професійного свята депутати Миколаївської обласної ради, чиновники та голови ОТГ.

- Для кожної людини, яка знаходиться в залі, та її колег в області, які представляють органи місцевого самоврядування – сьогодні професійне свято. Бажаю усім представникам місцевого самоврядування здоров’я, сил, Господньої благодаті. Зі святом, дорогі працівники органів місцевого самоврядування. Слава Україні! – сказала Вікторія Москаленко.

До вітального слова запросили і заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександра Трайтлі, який відзначив, що представники органів місцевого самоврядування завжди відрізняються відповідальним ставленням до роботи та виконання своїх обов’язків.

- Ми з вами – одна команда на чолі з Президентом України. Сьогодні відбуваються реформи в медичній, освітній галузях, завершується реформа децентралізації – утворення ОТГ, - і все це лягає на ваші плечі. Ми розуміємо усю складність та підвищену відповідальність, яку на вас покладено. Бажаємо вас сил, натхнення та домашнього затишку, - зазначив Олександр Трайтлі.

Від імені мера Миколаєва привітав колег з професійним святом і перший заступник міського голови.

- Відзначу, що усі професії – для людей, але робота в органах місцевого самоврядування – завжди багата на людей. Щиро бажаю, щоб люди з якими ми спілкуємося та працюємо завжди були вдячними нам, а ми від цього отримуємо задоволення, - сказав Володимир Криленко.

Колектив театру привітав присутніх посадовців творчими номерами: вокальними та хореографічними постановками.