ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
10.12.2019

Жителі Матвіївки висловили подяку голові адміністрації Центрального району Олександру Березі за виконані роботи щодо встановлення вуличного освітлення у мікрорайоні

Жителі мкр. Матвіївка висловили подяку голові адміністрації Центрального району Олександру Березі та спеціалістам відділу соціально-економічного розвитку мкр. Матвіївка за оперативне вирішення питання щодо встановлення зовнішнього освітлення на вул. Відрадна та вул. Верхня.

«Ми, мешканці вулиць: Відрадна, Верхня №1-5 та прилеглих вулиць, висловлюємо Вам найщирішу вдячність за оперативне вирішення питання щодо встановлення зовнішнього освітлення на цих вулицях», - йдеться у листі-подяці.

Також слова вдячності за проведену роботу висловили працівникам КП «Гозпрозрахункововою дільницею механізації будівництва» та фахівцям відділу соціально-економічного розвитку мкр. Матвіївка адміністрації Центрального району – завідувачу Юрію Довженко та головному спеціалістові Тетяні Безушко.

Нагадаємо, на замовлення адміністрації Центрального району у листопаді були проведені роботи по встановленню зовнішнього освітлення по вулицям: Відрадна від будинку №1 до буд.№10, Верхня: від будинку №1 до №5.А також були проведені ремонтні роботи по відновленню освітлення по вул. Силікатна, 1-ша та 2га Піщана, по заміні ламп по вулицям: Лісова, Матвіївська, Перекопська.