ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
30.01.2020

У Центральному районі учні Першої української гімназії ім. Аркаса зайняли призові місця у всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури

25 січня у Центральному районі Миколаєва на базі Першої української гімназії імені Миколи Аркаса відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. У складі команди ЗЗСО м. Миколаєва гімназії. представляли 5 учнів.

Усі стали переможцями. Достойно представили заклад.

Колектив гімназії щиро вітає:

Красіну Катерину, 11-Б кл. -1 місце
Машталяр Ірину, 10- Б кл. -1 місце,
Вдовцову Ангеліну, 8-А кл. – 2 місце,
Запорожець Мар’яну, 10- Б кл. -3 місце,
Радутну Анастасію, 11- Б кл. -3 місце!

А в цей же час на базі Миколаївської гімназії №2 проходив ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. 3-є учнів Першої української гімназії імені Миколи Аркаса у складі команди від закладів ЗСО м. Миколаєва брали участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології і стали переможцями!

Колектив гімназії щиро вітає:

Похвальну Софью, 10- Б кл. -1 місце,
Чухареву Юлію, 9-А кл. – 2 місце,
Мірошніченка Нікіту, 11- Б кл. -2 місце!

До речі, у минулому навчальному році Похвальна Софья посіла 2-е місце на IV(всеукраїнському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології – єдиний переможець від ЗЗСО Миколаївської області!

Дякуємо вчителям української мови та літератури Сідень І. О. та Яценко Н. А., вчителю біології Трапєзніковій І. В. за якісну підготовку гімназистів до участі в обласних учнівських предметних олімпіадах та батькам за постійну підтримку!