ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
12.02.2020

У Центральному районі відбувся захід приурочений до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану

У вівторок, 12 лютого, в адміністрації Центрального району відбувся захід приурочений до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза наголосив, що історія змушує кожного пам’ятати про відданість та з честю виконаний громадянський обов’язок солдатів, яким довелося відчути на собі жахіття війни та біль втрати бойового товариша.

- Важко підібрати правилі слова: День виведення військ з Афганістану - це свято чи жалобний час пам'яті про тих, хто не повернувся живим... Ми збираємося аби віддати шану загиблим солдатам та підтримати добрим словом тих ветеранів, які й досі пам’ятають той біль втрати та лихо війни. На території Центрального району проживає 1 037 учасників бойових дій, із них 454 безпосередньо приймали участь у конфлікті в Афганістані. На жаль, прийшли за різних причин по самопочуттю та життєвих обставин не всі, але я щиро бажаю кожному міцного здоров’я! Маю сподівання та надію, що ще не один рік ми з вами зустрічатимемося. Дякую вам за те, що прийшли! – сказав Олександр Береза.

У залі адміністрації були присутніми учасники міської та обласної організацій воїнів-інтернаціоналістів, їх голови – Сергій Миколайович Поливода та Юрій Леонідович Соловей, голова ради ветеранів Центрального району Микола Федорович Фесюн. На запрошення відгукнувся й помічник народного депутата Ігор Бурда.

Керівник адміністрації нагородив окремих представників міської та обласної організацій воїнів-інтернаціоналістів за активну участь у ветеранському русі області, міста та Центрального району м. Миколаєва та вагомий внесок у патріотичне виховання молоді.

Крім того, Олександр Береза окремо подякував директору МЗОШ №51 Євгену Масюті за допомогу у організації святкової програми і талановитим школярам, які подарували глядачам танцювальні та вокальні творчі номери.