ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
17.03.2020

Жителям Центрального району нагадують про важливість дотримання Правил благоустрою м. Миколаєва та про відповідальність за їх порушення

Адміністрація Центрального району нагадує мешканцям, підприємцям, керівникам підприємств та установ усіх форм власності про необхідність дотримуватися затверджених Правил благоустрою м. Миколаєва.

Правила благоустрою спрямовані на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини, встановлюють єдині та обов'язкові для виконання норми і вимоги в сфері благоустрою, визначають порядок прибирання та утримання міських територій, в тому числі і прилеглих до меж будівель (прибудинкової території), споруд та огорож, а також внутрішніх виробничих територій, для всіх юридичних і фізичних осіб, користувачів або власників земельних ділянок, забудовників, власників та орендарів приміщень, споруд, будівель, розташованих на території м. Миколаєва, незалежно від форм власності, відомчої приналежності та громадянства.

Шановна жителі Центрального району та м. Миколаєва, закликаємо вас дотримуватись Правил благоустрою, адже за їх порушення, згідно ст. 152 КУпАП, передбачена адміністративна відповідальність, а саме накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн.), а на посадових осіб, громадян - суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятидесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн).