ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
19.03.2020

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза закликав містян дотримуватися режиму карантину

Станом на сьогодні в Україні діє рішення Ради Національної Безпеки і Оборони, яке введене в дію відповідним Указом Президента, прийнято Закон України та є розпорядження міського голови м. Миколава щодо попередження розповсюдження інфекційного захворювання. Підписуючи необхідне для кожного із нас розпоряження, міський голова керувався позицією діяти на упередження стосовно ситуації яка може скластися у місті. Крім того, визначено перелік певних заходів для закладів, яким рекомендовано призупинити роботу на період карантину.

Про це повідомляє голова адміністрації Централнього району Олександр Береза.

Враховуючи серйозність ситуації та важливості чіткого дотримання прописаних пунктів, адміністрацією було проведено рейдові обстеження та перевірки закладів, які підпадають під тимчасове призупинення підприємницької діяльності з метою здійснення роз'яснювальної роботи.

В першу чергу, проводимо інформаційну роботу. Пояснюємо та наголошуємо підприємцям, що гостро стоїть питання безпеки та здоров'я кожного миколаївця. Наголошую, що інформаційна компанія спрямована на розуміння, законослухняність та свідомість людей. У інакшому випадку ми будемо вимушені реагувати жортско.

Звичайно, я розумію людей, які дорожать своїм місцем роботи. Але ми маємо усвідомлювати, що наша країна опинилася перед доволі серйозним викликом, ціна якого - людське життя!

Закликаю кожного громадянина діяти з позиції свідомої та відповідальної людини. Важливо розуміти, що режим карантину спрямований на безпеку та здоров'я нас усіх! Тільки так ми зможемо уникнути тієї біди та ситуації, яка потребуватиме радикальних дій.

Бережіть себе та своїх близьких! Дотримуйтеся режиму карантину! А фахівці профільних відділів адміністрації продовжуватимуть роботу в даному напрямі!