ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
20.03.2020

У Центральному районі через матеріальну скруту 20-річна дівчина попросила тимчасово вмістити сина до будинку дитину

У п’ятницю, 20 березня, до служби у справах дітей адміністрації Центрального району звернулася 20-річна жителька Миколаєва , яка через матеріальну скруту висловила бажання тимчасово влаштувати свого маленького сина, якому 1,4 років, на 6 місяців у обласний дитячий будинок.

Причиною такого рішення стало відсутність помешкання, роботи та припинення соціальних виплат на дитину, через документи, які необхідно оформлювати повторно.

За словами дівчини, вона з сестрою виховувалася у інтернатному закладі. Вищої освіти не має. Стаж та досвід роботи відсутні.

Одразу після закінчення інтернату познайомилася з чоловіком, завагітніла та до цього часу перебувала у декретній відпустці. Батько відвідував дитину лише один раз.

Хлопчика буде вміщена до Миколаївського обласного будинку дитини терміном на 6 місяців. Впродовж вказаного періоду мати має можливість відвідувати сина. Крім того, аби повернути дитину дівчина повинна забезпечити себе та сина помешканням, необхідними побутовими умовами та працевлаштуватися.