ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
24.03.2020

Мешканка будинку на вул. Потьомкінська, від імені усіх жителів подякувала адміністрації Центрального району за оперативне реагування та швидку допомогу щодо ліквідації наслідків негоди

Пані Наталія Карпенко, зверталася до адміністрації з проханням допомогти відновити дах будівлі після стихійного лиха. Непогода, яка окутала Миколаїв у лютому цього року, завдала збитків не тількі пані Наталії, але і її сусідам.

На місце оперативно виїхала робоча група адміністрації Центрального району, яка складалася з фахівців профільного відділу. Здійнено фотофіксацію пошкоджених об'єктів на вул. Потьомкінська, 137 та складено акт.

Після подальшої процедури опрацювання звернення, постраждалим було надано будівельні матеріали на відновлення частини даху будинків.

"А вже сьогодні маємо задоволених миколаївців, які зі словами вдячності та теплими побажаннями дякують за виконану роботу. Від імені жителів будинку, пані Наталія подякувала голові комісії з надзвичайних ситуацій, начальнику відділу комунального господарства та благоустрою Світлані Кондрат та нашим профільним спеціалістам. Дякую пані Наталії за таку оцінку нашої діяльності. Ну а ми працюємо далі", - коментує голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.