ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
24.03.2020

Олександр Береза провів робочу нараду з головними лікарями щодо роботи в умовах карантинного режиму

У вівторок, 24 лютого, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів робочу нараду з головними лікарями амбулаторій Центрального району.

Обговорили чіткий алгоритм дій для подальшої співпраці в умовах карантинного режиму для запобігання розповсюдження вірусного захворювання.

"На виконання апаратного доручення провів робочу зустріч з головними лікарями амбулаторій Центрального району з метою обговорення чіткого алгоритму дій для подальшої співпраці в умовах карантинного режиму для запобігання розповсюдження вірусного захворювання.

На робочу нараду запросив головних лікарів: ЦПМСД №4 – Сергія Мотуза, ЦПМСД №5 – Маргариту Юрчук та ЦПМСД №3 Вікторію Заміхановську.

Обговорили, в першу чергу, питання підвозу працівників медичних закладів на роботу. Головні лікарі доповіли про загальну кількість медпрацівників, які проживають у віддалених мікрорайонах міста. Відзначено, що у наявності є і службові автомобілі. Крім того, не залишили осторонь і важливі технічні питання.

В умовах карантинного періоду працюватимемо у посиленому режимі та маємо бути на готові миттєвого реагування у разі необхідності. З головними лікарями перебуваю на зв’язку, тому якщо виникатимуть питання – вирішуватимемо одразу", - написав на своїй сторінці у Facebook голова адміністрації Центрального району олександр Береза.

   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сторінці у