ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
30.03.2020

Зараз важливо забезпечити підвіз медперсоналу на робочі місця, - Олександр Береза про співпрацю з лікарнями Центрального району у період пандемії

У Центральному районі вирішується питання щодо підвозу медичного персоналу на робочі місця та додаткове забезпечення лікарень пальним.

Про це повідомив голова адміністрації Центрального району Олександр Береза в ефірі програми «Діалог».

- Враховуючи ситуацію з пандемією, знаходимося у тісному постійному контакті з медиками Центрального району. На нараді міський голова Олександр Сєнкевич постійно зазначає, що усім необхідно об’єднатися та протистояти загрозі вірусного захворювання, яке шириться країною. В першу чергу, візьмуть на себе удар працівники сфери охорони здоров’я. Зараз важливо забезпечити підвіз медперсоналу на робочі місця. На сьогодні вже зібрано інформацію по місцях проживання медперсоналу, який працює в лікарнях Центрального району. Крім того, є інформація щодо кількості комунального автотранспорту , який маємо в наявності в районі, - відзначає Олександр Береза.

За його словами, розглядається питання щодо додаткового забезпечення медичних закладів пальним. У разі погіршення ситуації з пандемією – увесь транспорт буде залучено у процесі боротьби з інфекцією COVID-19.

- Міський голова ставить завдання, в першу чергу, тримати контакт з сімейними амблаторіями. Як ви знаєте, згідно протоколу, саме сімейні лікарі першими фіксують симптоми коронавірусу та випадки заражень, які мають підтвердження. При виявлені першого хворого в місті міська влада переходить вже в зовсім інший режим роботи. Але я вірю, що вірус обійде Миколаїв стороною, - наголошує Олександр Береза.

Керівник Центральної адміністрації закликав городян дотримуватися режиму карантину та бути свідомими громадянами України. А ще пам'ятати, що карантин - це вимушені заходи, які повинні допомогти запобігти розповсюдженню вірусної інфекції.

   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сторінці у