ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
09.04.2020

Найголовніше - безпека миколаївців: Олександр Береза про дезінфекцію зупинок у Центральному районі

У четвер, 9 квітня, на замовлення адміністрації Центрального району працівниками КП «ЕЛУ автодоріг» із залученням спеціалізованої техніки здійснюється робота щодо дезінфекції зупинок громадського транспорту.

Про це повідомив голова адміністрації Центрального району Олександр Береза на офіційній сторінці у Facebook.

- Сьогодні знову дезінфікували зупинки громадського транспорту у Центральному районі. Нам у цьому допомагають підприємства - ТОВ «Карс Клінінг» та КП «ЕЛУ автодоріг». Санітарну обробку виконуємо у 2 етапи: перший – дезінфекція вулиць району, в ході якої спецтехніка додатково охоплює територію зупинок. І останній – це безпосередньо обробка вже зупинок повністю, від каркасу до стінок конструкції, - коментує Олександр Береза.

Зупинки у Центральному районі обробляють спецпрепаратом – гіпохлоритом натрію, який є повністю безпечним для оточуючих. Вказаний вид обробки зупинкових комплексів передбачає режим надзвичайної ситуації.

Крім того, за словами керівника, враховуючи ситуацію з пандемією та прийняті карантинні заходи, адміністрація посилила свою роботу та уклала додаткову угоду про дезінфекцію зупинок громадського транспорту.

   

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

сторінці у