ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
17.04.2020

Безпека миколаївців - найголовніше, - Олександр Береза розповів про постійну дезінфекцію зупинок у Центральному районі

Сьогодні, 17 квітня, на замовлення адміністрації Центрального району працівниками КП «ЕЛУ автодоріг» із залученням спеціалізованої техніки здійснюється робота щодо дезінфекції зупинок громадського транспорту.

- Ми продовжуємо свою роботу. Безпека миколаївців - найголовніше в умовах сьогоднішньої ситуації з пандемією. На території Центрального району у систематичному режимі здійснюється дезінфекція в місцях громадського користування. Сьогодні працівниками КП "ЕЛУ автодоріг" виконується санітарна обробка зупинок громадського транспорту спецпрепаратом – гіпохлоритом натрію, який є повністю безпечним для оточуючих, - коментує голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

Крім того, Олександр Береза додав, що проводити дезінфекцію зупинок та доріг на території Центрального допомагають підприємства - ТОВ «Карс Клінінг» та КП «ЕЛУ автодоріг».

- Санітарну обробку виконуємо у 2 етапи: перший – дезінфекція вулиць району, в ході якої спецтехніка додатково охоплює територію зупинок. І останній – це безпосередньо обробка вже зупинок повністю, від каркасу до стінок конструкції, - розповідає Олександр Береза.

Бережіть себе та свої родини! І будьте нам здорові!

   
   

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

сторінці у