ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
10.06.2020

Благоустрій Центрального району: як проходить робочий тиждень!

Неодноразово надходять звернення стосовно санітарного стану вулиць Миколаєва. У Центральному районі робота з благоустрою територій та облаштування зон для відпочинку та дозвілля проходять згідно затвердженому графіку.
За тиждень в Центральному районі виконано санітарне прибирання тротуарів та прибордюрної частини по вул. Потьомкінська, Адмірала Макарова, Лягіна, Фалєєвська та ін. здійснено прибирання ручним способом від бруду прибордюрної частини по вул. Потьомкінська працівниками КП «ЕЛУ автодоріг». Ручним способом виконується прибирання випадкового сміття по вул. 2-га Набережна.
До того ж, проводиться щоденне виконання робіт з механізованого та вакуумного прибирання доріг за затвердженими графіками ТОВ «Карс Клінінг».
Триває покос газонів по вулицям району працівниками ТОВ «Центральний 1».
Продовжується ліквідація локальних сміттєзвалищ ручним способом патрульними машинами на території району та вивезення сміттєзвалищ механізованим способом із залученням спеціалізованої техніки у мкр. Ракетне урочище ТОВ «Карс Клінінг».
Відпрацювання звернень громадян
Реагуючи на звернення до голови адміністрації Центрального району Олександра Берези щодо санітарної ситуації на території прилеглій до гаражів біля будинку по вул. Чкалова, 78, було виконано прибирання та вжито заходів щодо недопущення у подальшому проникнення сторонніх осіб на зазначену територію.
Як виявилося, на території біля будинку невідомі систематично створюють звалища із побутового непотребу та речей колишнього вжитку. За ініціативи небайдужих мешканців району проведено робочу нараду в ході якої обговорили шляхи вирішення проблеми та скоординовано спільні дії. Було прибрано та закрито проходи для сторонніх осіб на території прилеглій до гаражів.
Роботи виконувалися представниками УК «Забота 2» , ТОВ «Карс Клінінг» та ОСББ «Чкалова, 78».
Триває робота стосовно розгляду звернень миколаївців у Contact Center при Миколаївській міській раді.

.

 

   
   

 

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

сторінці у