ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
25.06.2020

У Центральному районі підприємців перевіряли на дотримання Правил благоустрою м. Миколаєва: складено 4 адмінпротоколи та надано 8 попереджень!

Фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва та управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками ТОВ «ВалАн», 24 червня, проведено рейд по пр. Центральному від вул. Садової до вул. 3 Слобідської у напрямку руху від Пушкінського кільця стосовно наявності на об'єктах підприємницької діяльності діючих договорів на вивіз ТПВ та з питання законності розміщення рекламних конструкцій (штендерів) біля об'єктів.
За результатами проведеного рейду, складено 4 адміністративних протоколи за порушення пунктів 12.2.8 та 12.2.32 «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в
м. Миколаєві», затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 16.05.2013 № 28/10, відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Також, суб’єктам господарювання на об'єктах надано 8 попереджень щодо розміщення рекламних засобів типу «штендер» відповідно до п. 4.10.2. «Містобудівних вимог по розміщенню рекламних засобів у м. Миколаєві», затверджених рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 12.06.2015 № 496.
Підприємців запрошено на засідання адміністративної комісії, для прийняття рішення згідно чинного законодавства!

.

 

   
   

 

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

сторінці у