ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
03.07.2020

У мкр. Матвіївка Центрального району продовжують інформаціну роботу з містянами щодо необхідності дотримуватися Правил благоустрою м. Миколаєва!

У мкр. Матвіївка Центрального району на цьому тижні проведено санітарні рейди по вулицям Силікатна, Прирічкова, провулок Олімпійський, 1-ша Піщана з метою, встановлення осіб які не мають договорів на вивіз ТПВ, дотримання вимог правил благоустрою по утриманню прибудинкових територій.
За результатами рейду, особи що не мають договорів на вивіз ТВП запрошені до сектору на прийом до майстра ТОВ «ВАЛАН» для укладення договору.
Також було перевірено стан кишені для зупинки громадського транспорту біля будинку 60 по вул. Силікатна щодо ремонту асфальтового покриття.
У зв’язку з постійними скаргами від мешканців мікрорайону щодо будівництва огорожі біля човнового гаражу по вулиці Жуковського, з ймовірним власником гаражу проведена зустріч, по завершення зустрічі складено адміністративний протокол за ст. 152 КУпАП Про порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, який буде направлено на розгляд адміністративної комісії для прийняття рішення.

 
   

 

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

сторінці у