ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
10.07.2020

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян

Вперше за період карантину провів особистий прийом громадян. Прийшло 8 миколаївців, які потребують допомоги у вирішенні власних проблем.
Найбільш розповсюджені питання – благоустрій двору на вул. Адміральська, 2, де просять встановити додаткові лавки для відпочинку та урни для сміття, та здійснення санітарної обрізки зелених насаджень на вул. Спаська, 14. Найбільш гострі – капітальний ремонт пров. Воєнний та питання ливневих комунікації у приватному секторі на вул. Слов’янська, де через зливу відбувається систематичне затоплення будинків.
У обох останніх випадках вирішив організувати робочі виїзди спільно з професійним проектувальником, який підкаже варіанти вирішення ситуацій. Відзначу, що на пров. Воєнний вже виїздив неодноразово. Про нього пам’ятаю. Але сам провулок має не досить вдалу географічну особливість, після сильного дощу – є повністю промитим внаслідок чого отримуються груди землі та намитого каміння.
Стосовно порушення Правил благоустрою м. Миколаєва зі сторони нових сусідів до мене звернулася жителька приватного сектору на вул. Велика Морська. Надав доручення профільному фахівцю організувати комісійний огляд аби виявити та зафіксувати можливі порушення у сфері архітектурного контролю.
Надав доручення профільним заступникам взяти на контроль вирішення проблемних питань в межах компетенції та проінформувати заявників про виконання звернень згідно

 
   

 

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

сторінці у