ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
16.07.2020

У Центральному районі триває оформлення посвідчень на пільги для багатодітних родин!

Спеціалістами відділу з гуманітарних питань та оборонної і мобілізаційної роботи адміністрації Центрального району проводиться робота щодо оформлення та видачі посвідчень батькам та дітям з багатодітних сімей, що надають право на пільги.
??Перелік необхідних документів для видачі посвідчень:
· заява батька або матері про видачу посвідчень (пишеться у секторі);
· копії свідоцтв про народження дітей віком до 18 років;
· копії сторінок паспорта батька та матері з даними про прізвище, ім'я, по батькові, дату його видачі і місце реєстрації (1, 2, 11 стор.);
· довідка про склад сім'ї;
· по 2 фотокартки (батьків та дітей віком від 6 до 18 років) розміром 30x40 мм.
Для довідки!
Багатодітною вважається сім’я, в якій подружжя перебуває у зареєстрованому шлюбі і разом проживає та виховує трьох і більше дітей (до 18 років), у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує.
Посвідчення батьків багатодітної сім'ї та посвідчення дитини з багатодітної сім'ї є документами, що підтверджують їх статус та право на отримання пільг згідно з Законом України «Про охорону дитинства» та іншими законодавчими актами.
Посвідчення видаються безоплатно.
Дітям з багатодітної сім'ї посвідчення видаються з шести років. Після досягнення дитиною 14-річного віку в посвідчення вклеюється друга фотографія
Строк дії посвідчень визначається окремо для кожної багатодітної сім'ї і встановлюється з урахуванням перебування в сім'ї не менше трьох дітей у віці до 18 років.
Строк дії посвідчення дитини з багатодітної сім'ї визначається до досягнення дитиною 18 років (повноліття), якщо, згідно з законом, застосовуваним до неї, вона не набуває прав повнолітньої раніше (вагітність, шлюб, перебування в місцях позбавлення волі).

 

 
   

 

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

сторінці у