ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
20.07.2020

Еко-проєкт «Миколаїв квітучий 2020» - триває!

Цього разу відвідали постійних учасників еко-проєкту – дитячий заклад дошкільної освіти №92 «Світлячок» у мкр. Варварівка. По-особливо охайний і затишний двір, зі смаком облаштовані території садочків та дитячих майданчиків, городів, на яких малеча вирощує овочі для обіду – усе це життя дошкільного закладу!
Голову адміністрації Центрального району Олександра Березу та представників організаційного комітету привітно зустріла завідуюча - Людмила Олексіївна Колісніченко!
- Діти повинні виховуватися у найкращих умовах. Завдяки Людмилі Олексіївні та трудовому колективу закладу, а ще підтримці батьків малечі – територія дитячого садочку майорить квітами, які доглядають мами та декоративними виробами від тат. ДНЗ №92 вже 4-й рік поспіль презентує нам красу свого закладу, доглянутий двір та хороші умови для діток, - коментує Олександр Береза.
За словами Людмили Колісніченко, батьківський комітет дитсадка встановив у садочку декоративні лавки із вмонтованими вазонами для квітів, які зараз наповнені півонією та додають комфорту, коли батьки забирають діточок додому.
_______
Друзі, а вам нагадуємо, що за ініціативою голови адміністрації Центрального району Олександра Берези в рамках еко-проєкту "Миколаїв квітучий 2020" у цьому році вперше проходить фтоконкурс "Миколаїв квітучий. Фото 2020"
Мета конкурсу - закарбувати на фото квітучі куточки Центрального районуПредставити Миколаїв у світлі прогресивного міста, яке має достойні локації, які у кожного пов'язані з теплими спогадами родом із дитинства.
Чекаємо на ваші заявки до 30 серпня 2020 року. Надсилайте совї фото та контактну інформацію на пошту -

 
   

 

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

сторінці у